UKRAINIAN TRADE SYSTEMS (UTS) : Виробнича компанія з широким спектром можливостей в сфері візуальної реклами, торгового та виставкового обладнання, торгових, офісних та побутових меблів для ринку України та Европи.

Про нас:
Команда професіоналів у сфері дизайну, проектування, торговлі та виробництва, яка вже понад 20 років співпрацює з підприємцями, державними установами та гуманітарними організаціями. Ми створили виробничий процес, який дозволяє нам виробляти як одиничні так дрібносерійні та серійні вироби. Завдяки розгалуженій системі постачальників та субпідрядників ми навчилися виконувати складні виробничі та логістичні завдання по всій території України та за її межами. Наше виробництво спроможне виконати складні технологічні процеси, а торговий відділ доповнити неохідними імпортними дрібничками. Наші професійні монтажники, збиральники, макетчики надають виїздні послуги на території замовника.
Наша мета - це комплексне вирішення проблем замовника "під ключ", якісний супровід на всіх етапах співпраці та забеспечення сталого росту наших партнерів та нашої компанії також.
Ми однаково цінуємо всіх наших кліентів, від дрібної кав'ярні до корпорації, бо добре знаємо, що всі мають право на зростання.
Наші клієнти:
Хто наші клієнти: невеличкі крамнички, продуктові магазини та супермаркети, торгівельні центри, магазини одягу, взуття, електроніки, господарських товарів, рибацькі та мисливські магазини, парфюмерні магазини, веломагазини, автосалони та автомайстерні, СТО, АЗС, шиномонтажі, оптики та аптеки, безляч закладів громадського харчування, кав'ярні, кафе, ресторани, піцерії, траторії, кондитеські, ПАБи, заклади швидкого харчування, державні установки, офіси, лікарні, поліклініки, військові частини, торгівельні марки, що просувають свій бренд, та ще безліч приватних клієнтів, для яких ми можемо бути корисні.
Ukraine
Ми використовуємо тільки сучасні технології. Ми постійно розширюємо спектр постачальників та відбираємо тільки якісні, довговічні матеріали та технології їх обробки.
Чітке виконання домовлених сроків розробки та виготовлення замовлень. Це дає можливість чіткого планування бізнеспроцесів.
Наше виробництво:
Kiev
Наші партнери:
©2024 Ukrainian Trade Systems. All Rights Reserved.
Контакти
Телефон:+380977575733
Телефон:+380677500265

Соціальні мережі
Facebook
Навігація
Instagram
Tik-Tok
YouTube
Магазин
Made on
Tilda